Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 23.11.2016 - Pozvánka na BAU 2017

Pozvánka na BAU 2017

Pozvánka na BAU 2017

Dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat na odborný veletrh BAU 207, kde tradiční účastník, mezinárodní koncern Uzin Utz AG, přední světový dodavatel kompletních systémů pro pokládku a renovaci podlah, představí na svých stáncích 502 a 503 v hale A6 expozice novinek značek UZIN, WOLFF, PALLMANN, Arturo a codex společně s know-how pro dokonalou podkládku podlahových krytin a jejich renovaci.

UZIN
Budete mít příležitost seznámit se stěrkovacími hmotami nové generace s výrazně zkrácenou dobou schnutí a vytvrzování, které umožní pokládku podlahových krytin již po 6 hodinách.

WOLFF
Respektovaný výrobce strojů a nářadí pro podlaháře a parketáře představí například vysoce výkonné průmyslové vysavače.

PALLMANN
Specialista a parketové laky bude prezentovat řadu dvousložkových parketových laků na vodní bázi v čele s králem mezi laky PALL-X 98 GOLD a výrobkem pro „neviditelné“ lakování PALL-X PURE.

Arturo
V expozici holandského výrobce litých a designových podlahovin najdete například dva nové ochranné parodifuzní nátěry do průmyslových a privátních prostor. 

Codex
Představí např. barevnou cementovou spárovací maltu codex X-Star nebo rychle tvrdnoucí flexibilní spárovací maltu codex X-Tec a třísložkovou designovou spárovací maltu na bázi epoxidových pryskyřic codex X-Fusion.

Toto byl jen stručný průřez novinek, s kterými se budete mít možnost seznámit v expozici společnosti Uzin Utz AG. Věříme, že Vás novinky a praktické ukázky zaujmou a těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým

UZIN s.r.o.